Plačiau close
Pasirinkite produktų filtravimo kriterijų (nebūtina pasirinkti visų):
Prekių pogrupis Pavadinimas Prekinis ženklas

Akcija: „Mano (už)augintinis” nugalėtojai

Derlius jau nuimtas, sodo ir daržo gėrybės jau suvalgytos arba sudėtos į blizgaus stiklo indelius ir laukia kada atsidurs ant stalo. O mes šią gražią rudens dieną norime paskelbti konkurso „Mano (už) augintinis 2014“ nugalėtojus. Antrajame konkurse dalyvavo dar daugiau dalyvių, o siunčiamos nuotraukos rodė, kad žmonės tikrai moka auginti ir užauginti: neaprėpiamo skersmens geltonpilviai moliūgai, didesni už obuolį svogūnai, pikantiškų formų pomidorai. Džiaugiamės jūsų triūsu ne tik sode, bet ir pastangomis fotografuojant ar apdorojant nuotraukas prie kompiuterio ekrano, nes gavome tikrai įdomiai sumaketuotų koliažų ir labai estetiškai padarytų nuotraukų su jūsų daržų gėriu.
Skaitykite daugiau

Akcija: Nuolaidos trąšoms, sėkloms

Akcija vyksta iki lapkričio 30 d. (imtinai). Nuolaidos visoms Agronom rudens trąšoms, Substral ir DCM trąšoms, gėlių ir daržovių sėkloms ir dar daugiau pasiūlymų rasite užsukę į „Žalia stotelė" ir „Žaliasis centras" parduotuves visoje Lietuvoje.
Skaitykite daugiau

Gera verslo praktika, įvedant eurą

Džiaugiamės ir didžiuojamės pranešdami, jog UAB agrofirma „Sėklos“ siekdama būti sąžininga ir atvira savo klientams, prisijungė prie Geros verslo praktikos, įvedant eurą, memorandumo, tuo patvirtindama, kad įsipareigoja užtikrinti sąžiningą kainų litais perskaičiavimą į eurus parduotuvėse „Žalia stotelė“ ir „Žaliasis centras“ ir nesinaudoti euro įvedimu kaip pretekstu didinti prekių ir paslaugų kainas. Linkime Jums kuo geriausios sėkmės sodinininkaujant ir mėgaujantis savo rankomis užaugintu derliumi!
Skaitykite daugiau

Pasėsiu litus, o skinsiu eurus!

Pasėsiu litus, o skinsiu eurus! Už sėklas mokėkite litais, o derlių skaičiuokite eurais. Pirmieji susipažinkite su šviežiausiomis daržo naujienomis. Pirmieji pasiruoškite ateinančiam sezonui. Pirmieji įsigykite sėklų, ypač tų, kurios pavasarį gali tapti deficitu.
Skaitykite daugiau

Naujos, tikslaus sėjimo sėklų granulės „Multi-Pellets“

Naujos, tikslaus sėjimo sėklų granulės „Multi-Pellets“ Su šia revoliucine sėklų technologija galėsite mėgautis gražesnėmis, vienodesnėmis kompozicijomis. Vienos granulės pagalba sukursite nepakartojamą kompoziciją – 15-20 cm skersmens vazonui.
Skaitykite daugiau

2014 m. rudens asortimento svogūninių gėlių naujienos pradžiugins gėlininkus gausiu ir išskirtiniu, atnaujintu asortimentu.

Rudens asortimento svogūninės gėlės gali tapti sodo akcentu. Nežinote kodėl? Ogi dėl to, kad jos yra nepaprastai įvairios. Kai kurių rūšių gėlės pražysta anksti, kitų – labai vėlai. Vienos siekia pusės metro aukštį, o kitos gali būti auginamos vazonėliuose, nes užauga tik iki dešimties centimetrų. Asortimentas gausus, todėl tikrai leis įgyvendinti ne vieną idėją ir džiaugtis nepakartojamu grožiu nuo balandžio iki birželio.
Skaitykite daugiau

Naujas pasaulio virtuvės skyrius

Naujas pasaulio virtuvės skyrius tik „Žaliasis centras”, J. Kubiliaus g. 21, Vilniuje. Naujame pasaulio virtuvės skyriuje - jau ir lietuviškos daržovės bei obuoliai!
Skaitykite daugiau

Kaip apsaugoti augalus nuo kenkėjų?

Dalinamės patarimais - kaip apsaugoti augalus nuo kenkėjų. Šią skrajutę galite pasiimti atvykę į mūsų parduotuves „Žalia stotelė” ir „Žaliasis centras”.
Skaitykite daugiau

WEBER firmos griliai

Jau prekiaujame firmos WEBER griliais ir jų priedais. Grilių galite įsigyti tik šiose „Žaliasis centras” parduotuvėse: Vilniuje, J. Kubiliaus g. 21 Klaipėdoje, Liepojos g. 27 Mažeikiuose, Žemaitijos g. 46
Skaitykite daugiau

Firminės „Žalios stotelės“ sėklų linijos renesansas 2014 m. prekybos sezone

2014 m. sezonui agrofirma „Sėklos“ pirkėjams siūlo daugiau nei 350 daržovių ir 230 gėlių sėklų rūšių asortimentą, atitinkantį pirkėjų poreikius. Pirkėjai gali būti ramūs – turėdami ilgametę darbo patirtį, galime jiems pasiūlyti tinkamiausias rūšis ir veisles. Gėlių ir daržovių sėklų asortimentas patenkins ne tik augintojų mėgėjų, bet ir profesionalų poreikius – „Profi“ sėklos firminės „Žalios stotelės“ linijos asortimente sudaro apie 30 proc. ir išsiskiria ypač aukštais veislės grynumo rodikliais, atsparumu ligoms bei nepalankioms auginimo sąlygoms. Pasikeitusi firminės linijos pakuotė padės pirkėjui lengviau apsispręsti ir negaištant laiko išsirinkti reikiamą prekę.
Skaitykite daugiau

Aistringų sodininkų klubas!

Tapkite AISTRINGŲ SODININKŲ KLUBO nariu!
Skaitykite daugiau

Daugiau nei 65 metų deriname patirtį, tradicijas ir naujovišką požiūrį

Siekiame tapti Jūsų draugais, bendraminčiais ir profesionaliais pagalbininkais, galinčiais svajones paversti tikrove. Juk nėra nieko skaniau už savo rankomis užaugintą sultingą pomidorą, kvapų agurką, saldžią bulvę ar svaiginantį ką tik nupjautos žolės kvapą.
  • Esame didžiausi daržovių ir gėlių sėklų tiekėjai Lietuvos ir Baltijos šalių rinkose.
  • Kokybiškas prekes siūlome už patrauklią kainą. 
  • Atstovaujame apie 100 gerai žinomų Lietuvos ir 30 užsienio gamintojų.

Prekiaujame visoje Lietuvoje

Mūsų parduotuvės „Žalia stotelė" ir „Žaliasis centras" yra visoje Lietuvoje. Taip pat mūsų prekių galite rasti prekybos centruose, turgavietėse ir verslo partnerių parduotuvėse.

VILNIUJE

KAUNE

KLAIPĖDOJE

ŠIAULIUOSE

PANEVĖŽYJE

ALYTUJE

BIRŽUOSE

GARGŽDUOSE

JONAVOJE

JURBARKE

KAZLŲ RŪDOJE                                    

KELMĖJE

KĖDAINIUOSE

KRETINGOJE

KUPIŠKYJE

MARIJAMPOLĖJE

MAŽEIKIUOSE

PAKRUOJYJE

PLUNGĖJE

PASVALYJE

PRIENUOSE

RADVILIŠKYJE                                          

RASEINIUOSE

ROKIŠKYJE

SKUODE

ŠAKIUOSE

ŠILUTĖJE

TAURAGĖJE

TELŠIUOSE

UKMERGĖJE

UTENOJE

VARĖNOJE

ZARASUOSE                                          

Naujos prekės
 

VYNUOGĖ PRIM

Organinės - mineralinės rožių ir žydinčių krūmų trąšos

Itin vertinga desertinė veislė geltonomis pailgomis, didelėmis, muskato skonio uogomis.  Augi, derlinga. Sunoksta rugpjūčio gale. Tinka auginti...

Biologiškai veiklus durpių ekstraktas su mineralinėmis mitybinėmis medžiagomis, skirtas rožėms ir žydintiems krūmams tręšti....

Naujiena  
Naujiena  

Ko tikėtis?
Naujienu prenumerata
* - privalomi laukai

Gaukite naujienas, akcijas ir patarimus tiesiai į savo el. pašto dėžutę. Jeigu norėsite naujienlaiškio atsisakyti - tai galėsite bet kada padaryti paspaudę naujienlaiškio apačioje esančią nuorodą.
Užpildykite šiuos duomenis, jei norite gauti specialiai Jums suformuotus pasiūlymus:

Vyras Moteris

VIDEO PATARIMAS
VIDEO PATARIMAS

Kaip paruošti veją žiemai?

 

Naujas pasaulio virtuvės skyrius tik „Žaliasis centras”, J. Kubiliaus g. 21, Vilniuje
Naujas pasaulio virtuvės skyrius tik „Žaliasis centras”, J. Kubiliaus g. 21, Vilniuje
Naujas pasaulio virtuvės skyrius tik „Žaliasis centras”, J. Kubiliaus g. 21, Vilniuje

Nauja parduotuvė!
Nauja parduotuvė!
J. Basanavičiaus g. 21, Šilalė Tel. 8-449 55273


Reklama