Plačiau close
Pasirinkite produktų filtravimo kriterijų (nebūtina pasirinkti visų):
Prekių pogrupis Pavadinimas Prekinis ženklas

Akcija: Pasipuoškite kartu su mumis!

Kalėdinio dekoro prekių naujienos ir išpardavimas iki 80% laukia Jūsų pardutuvėse „Žaliasis centras”.
Skaitykite daugiau

Akcija: Nuolaidos trąšoms, sėkloms

Akcija vyksta gruodžio1- 21 d. (imtinai). Nuolaidos visoms Agronom trąšoms, Substral trąšoms, gėlių ir daržovių sėkloms ir dar daugiau pasiūlymų rasite užsukę į „Žalia stotelė" ir „Žaliasis centras" parduotuves visoje Lietuvoje.
Skaitykite daugiau

Dovanok lengviau!

Dovanok lengviau! Išrinkite artimajam dovanų už 25 Lt ir daugiau ir jas supakuosime NEMOKAMAI!
Skaitykite daugiau

Atnaujintas Lucia Elite sėklų linijos asortimentas 2015 prekybiniam sezonui

Agrofirma „Sėklos“ tęsia savo misiją: siekiame, kad mūsų ištikimi pirkėjai, sodų ir daržų mėgėjai liktų patenkinti tuo, ką išaugino savo rankomis. 2015 m. prekybos sezonui paruošėme atnaujintą asortimentą, kurį ne tik papildėme naujomis rūšimis bei veislėmis, bet ir pristatome naujas sėklų paruošimo technologijas. Sėklų granulės – tai naujas požiūris į sėklos paruošimą, pradžiuginsiantis ne tik patyrusius gėlių augintojus, bet ir pradedančiuosius gėlininkus. Kartu su firma „Pan American“ siūlome pirkėjams penkių pavadinimų populiarius gėlių mišinius. Vienos tokios granulės pakaks 25 cm skersmens vazone užauginti gėlių kompozicijai, kuri džiugins jus visą sezoną.
Skaitykite daugiau

Jau prekiaujame žaliaskarėmis eglutėmis

Prekiaujame žaliaskarėmis eglutėmis VAZONUOSE mūsų lauko prekybos aikštelėse: VILNIUJE: J. Kubiliaus g. 21, tel. (8 5) 276 0794, +370 6 103 2654, Ukmergės g. 259 A, tel. +370 6 867 4042. KAUNE: Savanorių pr. 346, tel. + 370 6 100 0881, Kuršių g. 2A, tel. +370 6 266 5204. KLAIPĖDOJE: Liepojos g. 27, tel. (8 46) 416 377. ŠIAULIUOSE: V. Bielskio g. 16, tel. (8 41) 441 259.
Skaitykite daugiau

Gera verslo praktika, įvedant eurą

Džiaugiamės ir didžiuojamės pranešdami, jog UAB agrofirma „Sėklos“ siekdama būti sąžininga ir atvira savo klientams, prisijungė prie Geros verslo praktikos, įvedant eurą, memorandumo, tuo patvirtindama, kad įsipareigoja užtikrinti sąžiningą kainų litais perskaičiavimą į eurus parduotuvėse „Žalia stotelė“ ir „Žaliasis centras“ ir nesinaudoti euro įvedimu kaip pretekstu didinti prekių ir paslaugų kainas. Linkime Jums kuo geriausios sėkmės sodinininkaujant ir mėgaujantis savo rankomis užaugintu derliumi!
Skaitykite daugiau

Pasėsiu litus, o skinsiu eurus!

Pasėsiu litus, o skinsiu eurus! Už sėklas mokėkite litais, o derlių skaičiuokite eurais. Pirmieji susipažinkite su šviežiausiomis daržo naujienomis. Pirmieji pasiruoškite ateinančiam sezonui. Pirmieji įsigykite sėklų, ypač tų, kurios pavasarį gali tapti deficitu.
Skaitykite daugiau

Naujos, tikslaus sėjimo sėklų granulės „Multi-Pellets“

Naujos, tikslaus sėjimo sėklų granulės „Multi-Pellets“ Su šia revoliucine sėklų technologija galėsite mėgautis gražesnėmis, vienodesnėmis kompozicijomis. Vienos granulės pagalba sukursite nepakartojamą kompoziciją – 15-20 cm skersmens vazonui.
Skaitykite daugiau

Naujas pasaulio virtuvės skyrius

Naujas pasaulio virtuvės skyrius tik „Žaliasis centras”, J. Kubiliaus g. 21, Vilniuje. Naujame pasaulio virtuvės skyriuje - jau ir lietuviškos daržovės bei obuoliai!
Skaitykite daugiau

WEBER firmos griliai

Jau prekiaujame firmos WEBER griliais ir jų priedais. Grilių galite įsigyti tik šiose „Žaliasis centras” parduotuvėse: Vilniuje, J. Kubiliaus g. 21 Klaipėdoje, Liepojos g. 27 Mažeikiuose, Žemaitijos g. 46
Skaitykite daugiau

Firminės „Žalios stotelės“ sėklų linijos renesansas 2014 m. prekybos sezone

2014 m. sezonui agrofirma „Sėklos“ pirkėjams siūlo daugiau nei 350 daržovių ir 230 gėlių sėklų rūšių asortimentą, atitinkantį pirkėjų poreikius. Pirkėjai gali būti ramūs – turėdami ilgametę darbo patirtį, galime jiems pasiūlyti tinkamiausias rūšis ir veisles. Gėlių ir daržovių sėklų asortimentas patenkins ne tik augintojų mėgėjų, bet ir profesionalų poreikius – „Profi“ sėklos firminės „Žalios stotelės“ linijos asortimente sudaro apie 30 proc. ir išsiskiria ypač aukštais veislės grynumo rodikliais, atsparumu ligoms bei nepalankioms auginimo sąlygoms. Pasikeitusi firminės linijos pakuotė padės pirkėjui lengviau apsispręsti ir negaištant laiko išsirinkti reikiamą prekę.
Skaitykite daugiau

Aistringų sodininkų klubas!

Tapkite AISTRINGŲ SODININKŲ KLUBO nariu!
Skaitykite daugiau

Daugiau nei 65 metų deriname patirtį, tradicijas ir naujovišką požiūrį

Siekiame tapti Jūsų draugais, bendraminčiais ir profesionaliais pagalbininkais, galinčiais svajones paversti tikrove. Juk nėra nieko skaniau už savo rankomis užaugintą sultingą pomidorą, kvapų agurką, saldžią bulvę ar svaiginantį ką tik nupjautos žolės kvapą.
  • Esame didžiausi daržovių ir gėlių sėklų tiekėjai Lietuvos ir Baltijos šalių rinkose.
  • Kokybiškas prekes siūlome už patrauklią kainą. 
  • Atstovaujame apie 100 gerai žinomų Lietuvos ir 30 užsienio gamintojų.

Prekiaujame visoje Lietuvoje

Mūsų parduotuvės „Žalia stotelė" ir „Žaliasis centras" yra visoje Lietuvoje. Taip pat mūsų prekių galite rasti prekybos centruose, turgavietėse ir verslo partnerių parduotuvėse.

VILNIUJE

KAUNE

KLAIPĖDOJE

ŠIAULIUOSE

PANEVĖŽYJE

ALYTUJE

BIRŽUOSE

GARGŽDUOSE

JONAVOJE

JURBARKE

KAZLŲ RŪDOJE                                    

KELMĖJE

KĖDAINIUOSE

KRETINGOJE

KUPIŠKYJE

MARIJAMPOLĖJE

MAŽEIKIUOSE

PAKRUOJYJE

PLUNGĖJE

PASVALYJE

PRIENUOSE

RADVILIŠKYJE                                          

RASEINIUOSE

ROKIŠKYJE

SKUODE

ŠAKIUOSE

ŠILUTĖJE

TAURAGĖJE

TELŠIUOSE

UKMERGĖJE

UTENOJE

VARĖNOJE

ZARASUOSE                                          

Naujos prekės
 

RAUDONIEJI GŪŽINIAI KOPŪSTAI MOHYKAN H

Brassica oleracea L.

VALGOMIEJI POMIDORAI MALINOWY RODEO

Solanum lycopersicum L.

800x600 Hibridas , skirtas šviežiam varojimui ir ilgam laikymui. Subręsta po 115-125 dienų nuo daigų pasodinimo. Gūžės...

800x600 Žemaūgė avietinių pomidorų veislė. Vaisiai mėsingi, šiek tiek briaunoti, širdies formos, dideli, sveria...

Naujiena  
Naujiena  

Ko tikėtis?
Naujienu prenumerata
* - privalomi laukai

Gaukite naujienas, akcijas ir patarimus tiesiai į savo el. pašto dėžutę. Jeigu norėsite naujienlaiškio atsisakyti - tai galėsite bet kada padaryti paspaudę naujienlaiškio apačioje esančią nuorodą.
Užpildykite šiuos duomenis, jei norite gauti specialiai Jums suformuotus pasiūlymus:

Vyras Moteris

VIDEO PATARIMAS
VIDEO PATARIMAS

Dovanok lengviau!

 

Trąšų katalogas
Trąšų katalogas
Trąšų katalogas.

Nauja parduotuvė!
Nauja parduotuvė!
J. Basanavičiaus g. 21, Šilalė Tel. 8-449 55273


Reklama