Registruokis close
Pasirinkite produktų filtravimo kriterijų (nebūtina pasirinkti visų):
Prekių pogrupis Pavadinimas Prekinis ženklas

Akcija: Nuolaidos žvakėms, trąšoms, sėkloms

Nuolaidos vaismedžių priežiūros priemonėms, ORGANIX trąšoms, prieskonių ir retų augalų sėklų linijai, LUCIA ELITE sėkloms bei žvakėms prekėms. Ir dar daugiau naudingų pasiūlymų rasite apsilankę mūsų parduotuvėse. Nuolaidos galioja spalio 05 - lapkričio 01 dienomis tik parduotuvėse „Žaliasis centras” ir „Žalia stotelė”. Akcijos prekių skaičius ribotas. Nuolaidos nesumuojamos.
Skaitykite daugiau

Akcija: „Mano (už)augintinis”

Nesnausk. Jau prasidėjo trečiasis konkurso „Mano (už)augintinis“ sezonas. Iki spalio 31 d. siųsk savo ir savo užaugintos daržovės nuotrauką, istoriją ar anekdotą ir registruokis www.seklos.lt į konkursą „Mano (už)augintinis“ arba siųsk savo ir savo užaugintos daržovės, nuotrauką, istoriją ar anekdotą el. paštu manouzaugintinis@seklos.lt (nepamiršk nurodyti savo vardo, pavardės, telefono, miesto ir profesijos).
Skaitykite daugiau

„Green Life” prieskoninių augalų sėklos

Gamta duoda mums maisto, turinčio sveikatai ir gyvybingumui reikalingų savybių, kurios leidžia nugalėti ligas bei užtikrina gerą sveikatą. Tegul maistas būna jūsų vaistas.
Skaitykite daugiau

Žieminiai česnakai

Jau rugsėjo mėnesį pradėsime prekyba žieminiai česnakai. Asortimente sertifikuota sėkla – Žiemiai ir nesertifikuota.
Skaitykite daugiau

Atnaujintas Lucia Elite sėklų linijos asortimentas 2015 prekybiniam sezonui

Agrofirma „Sėklos“ tęsia savo misiją: siekiame, kad mūsų ištikimi pirkėjai, sodų ir daržų mėgėjai liktų patenkinti tuo, ką išaugino savo rankomis. 2015 m. prekybos sezonui paruošėme atnaujintą asortimentą, kurį ne tik papildėme naujomis rūšimis bei veislėmis, bet ir pristatome naujas sėklų paruošimo technologijas. Sėklų granulės – tai naujas požiūris į sėklos paruošimą, pradžiuginsiantis ne tik patyrusius gėlių augintojus, bet ir pradedančiuosius gėlininkus. Kartu su firma „Pan American“ siūlome pirkėjams penkių pavadinimų populiarius gėlių mišinius. Vienos tokios granulės pakaks 25 cm skersmens vazone užauginti gėlių kompozicijai, kuri džiugins jus visą sezoną.
Skaitykite daugiau

Gera verslo praktika, įvedant eurą

Džiaugiamės ir didžiuojamės pranešdami, jog UAB agrofirma „Sėklos“ siekdama būti sąžininga ir atvira savo klientams, prisijungė prie Geros verslo praktikos, įvedant eurą, memorandumo, tuo patvirtindama, kad įsipareigoja užtikrinti sąžiningą kainų litais perskaičiavimą į eurus parduotuvėse „Žalia stotelė“ ir „Žaliasis centras“ ir nesinaudoti euro įvedimu kaip pretekstu didinti prekių ir paslaugų kainas. Linkime Jums kuo geriausios sėkmės sodinininkaujant ir mėgaujantis savo rankomis užaugintu derliumi!
Skaitykite daugiau

Naujos, tikslaus sėjimo sėklų granulės „Multi-Pellets“

Naujos, tikslaus sėjimo sėklų granulės „Multi-Pellets“ Su šia revoliucine sėklų technologija galėsite mėgautis gražesnėmis, vienodesnėmis kompozicijomis. Vienos granulės pagalba sukursite nepakartojamą kompoziciją – 15-20 cm skersmens vazonui.
Skaitykite daugiau

Naujas pasaulio virtuvės skyrius

Naujas pasaulio virtuvės skyrius tik „Žaliasis centras”, J. Kubiliaus g. 21, Vilniuje. Naujame pasaulio virtuvės skyriuje - jau ir lietuviškos daržovės bei obuoliai!
Skaitykite daugiau

Firminės „Žalios stotelės“ sėklų linijos renesansas 2015 m. prekybos sezone

2015 m. sezonui agrofirma „Sėklos“ pirkėjams siūlo daugiau nei 330 daržovių ir 220 gėlių sėklų rūšių asortimentą, atitinkantį pirkėjų poreikius. Pirkėjai gali būti ramūs – turėdami ilgametę darbo patirtį, galime jiems pasiūlyti tinkamiausias rūšis ir veisles. Gėlių ir daržovių sėklų asortimentas patenkins ne tik augintojų mėgėjų, bet ir profesionalų poreikius – „Profi“ sėklos firminės „Žalios stotelės“ linijos asortimente sudaro apie 30 proc. ir išsiskiria ypač aukštais veislės grynumo rodikliais, atsparumu ligoms bei nepalankioms auginimo sąlygoms. Pasikeitusi firminės linijos pakuotė padės pirkėjui lengviau apsispręsti ir negaištant laiko išsirinkti reikiamą prekę.
Skaitykite daugiau

Aistringų sodininkų klubas!

Tapkite AISTRINGŲ SODININKŲ KLUBO nariu!
Skaitykite daugiau

Daugiau nei 65 metų deriname patirtį, tradicijas ir naujovišką požiūrį

Siekiame tapti Jūsų draugais, bendraminčiais ir profesionaliais pagalbininkais, galinčiais svajones paversti tikrove. Juk nėra nieko skaniau už savo rankomis užaugintą sultingą pomidorą, kvapų agurką, saldžią bulvę ar svaiginantį ką tik nupjautos žolės kvapą.
  • Esame didžiausi daržovių ir gėlių sėklų tiekėjai Lietuvos ir Baltijos šalių rinkose.
  • Kokybiškas prekes siūlome už patrauklią kainą. 
  • Atstovaujame apie 100 gerai žinomų Lietuvos ir 30 užsienio gamintojų.

Prekiaujame visoje Lietuvoje

Mūsų parduotuvės „Žalia stotelė" ir „Žaliasis centras" yra visoje Lietuvoje. Taip pat mūsų prekių galite rasti prekybos centruose, turgavietėse ir verslo partnerių parduotuvėse.

VILNIUJE

KAUNE

KLAIPĖDOJE

ŠIAULIUOSE

PANEVĖŽYJE

ALYTUJE

BIRŽUOSE

GARGŽDUOSE

JONAVOJE

JURBARKE

KAZLŲ RŪDOJE                                    

KELMĖJE

KĖDAINIUOSE

KRETINGOJE

KUPIŠKYJE

MARIJAMPOLĖJE

MAŽEIKIUOSE

PAKRUOJYJE

PLUNGĖJE

PASVALYJE

PRIENUOSE

RADVILIŠKYJE                                          

RASEINIUOSE

ROKIŠKYJE

SKUODE

ŠAKIUOSE

ŠILUTĖJE

TAURAGĖJE

TELŠIUOSE

UKMERGĖJE

UTENOJE

VARĖNOJE

ZARASUOSE                                          

Naujos prekės
 

Pomidorų ir vaisinių daržovių trąšos

BROKOLIAI

Brassica oleracea L.

800x600 Skystosios koncentruotos organinės kompleksinės trąšos NPK 4-10-8 Poveikis ●Pagyvina dirvožemio...

Sėklos, skirtos jauniems lapeliams - mikrožalumynams - auginti. Juose daug vitaminų, antioksidantų, mineralinių medžiagų ir chlorofilo....

Naujiena  
Naujiena  

Ko tikėtis?
Naujienu prenumerata
* - privalomi laukai

Gaukite naujienas, akcijas ir patarimus tiesiai į savo el. pašto dėžutę. Jeigu norėsite naujienlaiškio atsisakyti - tai galėsite bet kada padaryti paspaudę naujienlaiškio apačioje esančią nuorodą.
Užpildykite šiuos duomenis, jei norite gauti specialiai Jums suformuotus pasiūlymus:

Vyras Moteris

E-PARDUOTUVĖ
E-PARDUOTUVĖ

APSIPIRK PIRMAS!

 

Daržovių, gėlių ir prieskoninių augalų sėklų katalogas
Daržovių, gėlių ir prieskoninių augalų sėklų katalogas

Pirkite išsimokėtinai su „General Financing"
Pirkite išsimokėtinai su „General Financing
Nuo 2015 m. vasario 2 d. galite pirkti prekes išsimokėtinai, šiose „Žalia stotelė” ir „Žaliasis centras” parduotuvėse: Vilniuje: J. Kubiliaus g. 21; H. Manto g. 3; Marijampolėje, Gedimino g. 24,; Panevėžyje, Ukmergės g. 27; Tauragėje, Vytauto g. 52A; Klaipėdoje, Liepojos g. 27.


Reklama