Pasirinkite produktų filtravimo kriterijų (nebūtina pasirinkti visų):
Prekių pogrupis Pavadinimas Prekinis ženklasDaugiau nei 65 metų deriname patirtį, tradicijas ir naujovišką požiūrį

Esame didžiausi daržovių ir gėlių sėklų tiekėjai Lietuvos ir Baltijos šalių rinkose. Kokybiškas prekes siūlome už patrauklią kainą.

Siekiame tapti Jūsų draugais, bendraminčiais ir profesionaliais pagalbininkais, galinčiais svajones paversti tikrove. Juk nėra nieko skaniau už savo rankomis užaugintą sultingą pomidorą, kvapų agurką, saldžią bulvę ar svaiginantį ką tik nupjautos žolės kvapą. Žolės, kurią patys pasėjote, išauginote ir prižiūrėjote.

Mes parduodame:

įvairių daržovių, gėlių, visžalių ir dekoratyvinių augalų, prieskoninių ir retų augalų sėklas, svogūnines gėles, svogūnų sodinukus, sėklines bulves, gėlių daigus, kambarines gėles, dekoratyvinius lauko augalus, trąšas ir augalų apsaugos priemones, durpių substratus, gruntus, mulčią, vazonus, įrankius ir gerbūvio prekes.

Kiekvienam sezonui stengiamės pasiūlyti naujas kokybiškesnes prekes

Daug metų vis atnaujinamoje populiariausioje "Agrofirmos Sėklos" daržovių ir gėlių sėklų linijoje yra daugiau kaip 650 veislių. 2005 metais Lietuvos rinkai pristatėme naują sėklų liniją „Agronomo patarimas". Asortimentą sudaro tik patikimos, populiariausios ir laiko patikrintos veislės. 2008 metais "Agronomo patarimas" liniją papildėme mūsų užsakymu pagamintais durpių substratais ir trąšomis.

2009 m. pirmieji Baltijos šalyse pateikėme į rinką ekologiškas sėklas. Ypač daug dėmesio skiriame sėklų kokybei. Sėklos tikrinamos ne tik tiekėjų ir mūsų kokybės skyriaus, bet ir kiekvienos sėklų siuntos kokybę patvirtina Valstybinės sėklų ir grūdų tarnybos išduoti sertifikatai.

2009 m. mūsų užsakymu pagamintas „Agronomo patarimas " linijos mulčias.

2009 m. UAB agrofirma „Sėklos” kartu su „Rimi Baltic” pristatė naują daržovių ir gėlių sėklų projektą.

2009 m. UAB agrofirma „Sėklos” kartu su UAB „Baltic Agro” (UAB „Kemira GrowHow”) pristatė naują „Agronomo patarimas" skystų ir tirpių koncentruotų trąšų liniją.

2009 m. sezonui agrofirma „Sėklos“ rinkai pristatė naują prieskonių i retų augalų liniją.

2011 m. sezonui pristatėme „Lucia Elite” linijos sėklas skirtas daiginti ir sėklas juostoje.

2011 m. pristatėme naują produktą BIOHUMUSAS.

2012 m. sezone pristatė „Lucia Elite” linijos sėklas.

2012 m. UAB agrofirma „Sėklos” linijos substratus.

2013 m. UAB agrofirma „Sėklos" rinkai pristatė organinį kompostą Biohumus&Soil.

2014 m. kovo mėnesį atidarėme parduotuves „Žalia stotelė” Šilalėje, J. Basanavičiaus g. 21 ir Kaune, Kuršių g. 2A.

Prekiaujame visoje Lietuvoje.

Mūsų parduotuvės „Žalia stotelė" ir „Žaliasis centras" yra visoje Lietuvoje. Taip pat mūsų prekių galite rasti prekybos centruose, turgavietėse ir verslo partnerių parduotuvėse.

Atstovaujame žinomus vietos ir užsienio gamintojus

Patikima, vertinanti partnerystę ir kiekvieną pirkėją - tiek užsiimantį verslu, tiek galutinį vartotoją, besirūpinantį savo sodu, daržu, aplinka, mūsų bendrovė atstovauja daugiau nei 100 vietos ir apie 30 užsienio gamintojų. Galime didžiuotis, kad mumis pasitiki tokie garsūs vardai kaip Pop Vriend Seeds B.V. (Olandija), Krakowska Hodowla I Nasiennictwo Ogrodnicze POLAN (Lenkija), Černý (Čekija), PanAmerican Seed Company (JAV), DLF-TRIFOLIUM (Danija), DSV (Vokietija), EURO GRASS B.V. (Olandija), The Scotts Miracle-Gro Company (JAV). Mūsų parduotuvėse galite rasti ir Bejo Zaden, Syngenta Seeds, Moravoseed (Čekija), W.Legutko (Lenkija), Bennex (Lenkija), Mantel (Olandija), Holland bulb Market (Olandija), ClauseTiezer (Prancūzija), Pietic Perzonen (Olandija) bei Rijk Zwaan sėklų.

Profesionalūs darbuotojai visada Jums padės

Laikomės tradicijų ir ypač vertiname profesionalumą. Produktų grupių vadovai, mažmeninės prekybos tinkluose dirbantys pardavėjai - patyrę specialistai, tikri savo darbo žinovai, geri patarėjai.


Ko tikėtis?
Naujienu prenumerata
* - privalomi laukai

Gaukite naujienas, akcijas ir patarimus tiesiai į savo el. pašto dėžutę. Jeigu norėsite naujienlaiškio atsisakyti - tai galėsite bet kada padaryti paspaudę naujienlaiškio apačioje esančią nuorodą.
Užpildykite šiuos duomenis, jei norite gauti specialiai Jums suformuotus pasiūlymus:

Vyras Moteris
E-PARDUOTUVĖ
E-PARDUOTUVĖ

Sodininko kalendorius!
Sodininko kalendorius!

Sodininko kalendorius!

 

Irankių katalogas
Irankių katalogas

Dovanų kortelė - praktiška ir naudinga dovana!
Dovanų kortelė - praktiška ir naudinga dovana!
Jūsų artimam žmogui, brangiam draugui ar kolegai.


Reklama