RAUKŠLĖTIEJI ŽIRNIAI OSKAR

Pisum sativum L. (partim) |

4770168149281

Linija: LUCIA ELITE
RAUKŠLĖTIEJI ŽIRNIAI OSKAR Padidinti

RAUKŠLĖTIEJI ŽIRNIAI OSKAR

Pisum sativum L. (partim) |

Linija: LUCIA ELITE
Kur galiu įsigyti?

Artimiausios parduotuvės

No products
Šiuo metu šio produkto parduotuvėse nėra.
Augalo ciklas
Mėnesis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Sėja lauke                        
Derlius                        

III-IV

5-6 cm

20x5 cm

VII-VIII

 

Ankstyva veislė, užauginanti dideles 9 cm ir ilgesnes tamsiai žalios spalvos ankštis ir labai stambius žirnius. Viena iš teigiamų veislės ypatybių - atsparumas vytuliui, todėl augindami šios veislės žirnius būsite tikri, kad pradėjus džiaugtis derliumi, žirnių lapai neims suktis ir nenyks augalai. Žirniai užauga iki 70- 80 cm aukščio, todėl kad neišgultų lysvėje, iš vidaus pusės reikėtų susmeigti atramas.

Žirniams augti nereikia ypatingų sąlygų, tačiau jie nemėgsta rūgščių dirvų. Sėjami anksti pavasarį, nes vėliau pasėtus puola kenkėjai. Žirniai pradeda dygti esant +4-8 °C temperatūrai, o jų lapai ir stiebai ištveria iki -6 °C šalnas. Svarbu, kad dirva, kurioje sėsite žirnius, nebūtų piktžolėta. Nereikia pamiršti, kad žirniai išskiria į dirvą azoto ir pagerina jos struktūrą.

Žirniai, kaip ir kiti ankštiniai augalai, yra maistingi, kaloringi. Juose yra cukraus, krakmolo, azotinių medžiagų, celiuliozės, vitaminų C, PP, B1, B2, karotino (provitamino A). Be to, daržo žirniuose gausu kalio, fosforo, magnio, geležies ir kalcio druskų.

20,0 gramų - apie 100 sėklų.

20,0 gramų pakaks 1 m2 plotui- prognozuojamas derlius  esant palankioms augimo sąlygoms 2-3 kg.