CITRINMEDŽIŲ, FIKUSŲ IR KROTONŲ GRUNTAS 4 l

477016890404

Linija: Agronomo patarimas
CITRINMEDŽIŲ, FIKUSŲ IR KROTONŲ GRUNTAS 4 l Padidinti

CITRINMEDŽIŲ, FIKUSŲ IR KROTONŲ GRUNTAS 4 l

477016890404

Linija: Agronomo patarimas
Kur galiu įsigyti?

Artimiausios parduotuvės

No products
Šiuo metu šio produkto parduotuvėse nėra.

Specialus, pagal specialią receptūrą profesionaliai paruoštas iš organinių ir mineralinių medžiagų gruntas. Gruntas praturtintas specialiais dirvožemio gerinimo priedais ir augalų augimą stimuliuojančiomis medžiagomis, o tinkamai parengtos sudedamųjų dalių proporcijos užtikrina optimalią gruntų struktūrą ir trąšumą.

Tinka fikusams, krotonams, citrinmedžiams, filodendrams, difenbachijoms ir kitiems lapiniams augalams auginti bei persodinti, sodinamajai žemei papildyti ir pagerinti.

Naudojimas: prieš naudojant gruntą reikia išvėdinti. Geriausia tai daryti iš vakaro prieš persodinant. Jauni (iki 2–3 metų) augalai persodinami kas 1–2 metus, vyresni – kas 2–3 metus. Jeigu augalai labai dideli ir jų persodinti neįmanoma, reikia bent jau pakeisti viršutinį žemės sluoksnį vazone. Sodindami arba persodindami augalus į vazonėlio dugną įdėkite keramzito arba akmenukų ir suformuokite 2–3 cm drenažo sluoksnį. Panaudotas gruntas puikiai tinka sodo ar daržo žemei pagerinti, augalinėms atliekoms kompostuoti.

Organinės medžiagos – 90 %; rūgštingumas (pH) – 5,5–6,5; drėgmė – iki 65 %; trąšos – 2 kg/m3.

Pakuotė: 4 litrai