Organic WayAštrėjant dirvožemio kokybės problemai pripažįstamas faktas, kad dirvožemis pasaulyje prastėja. Norint išsaugoti dirvožemį vartotojai pamažu atsigręžia į ekologišką gyvenimo būdą ir ypač ekologišką žemdirbystę, sodininkystę ir daržininkystę. Juos vienija noras rūpintis savo sveikata, artimaisiais, nuosava žeme bei namų aplinka.

Atsižvelgiant į šiuos pokyčius rinkai pristatomas naujas prekės ženklas Organic Way“, apjungiantis aplinką saugančius produktus gausesniam derliui. Jų unikali sudėtis parengta bendradarbiaujant su mokslininkais. Sudėtyje daugiausia naudojamos natūralios, organinės medžiagos.New%20Project.png

MIKROBIOLOGINĖS TRĄŠOS

Produktai skirti gerinti dirvos mikrobiologinę būklę ir tiesiogiai veikti augalus. Mikrobiologinių trąšų panaudojimo nauda augalams ir dirvožemiui yra pagrįsta teoriškai ir praktiškai. Papildomas mikroorganizmų kiekis dirvoje padidina dirvožemio mikrobiologinę įvairovę ir skatina natūraliai jame vykstančius procesus. 

Asortimentas susidaro iš keturių mikrobiologinių produktų: MicroMIX INDOOR, MicroMIX OUTDOOR, Tricho CONTROL ir MicroPROTECTOR.

Pakuotė: 170 + 10 g

VIENANARĖS TRĄŠOS

Tai gaminiai - aktyviai naudojami profesionaliame žemės ūkyje visame pasaulyje. Daugiausiai Europoje ir Pietų Amerikoje. Visi produktai tinkami naudoti tiek laistant, tiek tręšianti augalus per lapus. Net trys iš šių produktų praturtinti itin mažomis karboksirūštimis - tai EAGLE, KOPER ir SILICON. Vienas iš jų yra augalinė trąša – biostimuliatorius pagamintas vien tik iš jūros dumblių – ALGAE.

Pakuotė: 100 ml


* Karboksirūgštis - mažos molekulinės masės organiška rūgštis, natūraliai randama augale, kas ir lemia didelį jos efektyvumą.

SKYSTI ORGANINIAI BIOSTIMULIATORIAI

Biologiškai aktyvus organinių medžiagų ekstraktas iš vermikomposto, skirtas apdoroti sodinamąją medžiagą,  užtikrinti stiprų ir sveiką augalų augimą. Savalaikiai ir tinkamai panaudotas apsaugo augalus nuo augimo stresų ir fiziologinių ligų; stiprina imunitetą ir augalų atsparumą. Biostimuliatorių asortimentą sudaro trys rūšys: universalus,  daržovių ir pomidorų biostimuliatoriai.

Pakuotė: 500 ml

SKYSTOS ORGANINĖS TRĄŠOS

Biologiškai aktyvus sapropelio ir organinių medžiagų ekstraktas, užtikrinantis stiprų ir sveiką augalų augimą. Organinės trąšos stimuliuoja įsišaknijimą ir šaknų sistemos augimą; pagyvina dirvožemio mikrobiologinį aktyvumą ir gebėjimą įsisavinti iš dirvožemio mitybines medžiagas; skatina žydėjimą; spartina nokimą ir didina derlingumą; gerina maistines ir skonines ypatybes; stiprina imunitetą ir apsaugo augalus nuo neigiamo aplinkos poveikio. Trąšų asortimentą sudaro trys rūšys: universalios, daržovių ir pomidorų trąšos.

Pakuotė: 1 l

GRANULIUOTAS PAUKSČIŲ MĖŠLAS

Granuliuotos organinės trąšos iš pasterizuoto arba fermentuoto vištų mėšlo, turinčio daug svarbių organinės kilmės mitybinių ir nemažą kiekį mineralinių mitybinių medžiagų. Granuliuotos organinės kompleksinės trąšos, skirtos dirvai gerinti ir didinti jos mikrobiologinį aktyvumą bei humuso sluoksnį bei tręšti  daržoves, gėles, sodo ir dekoratyvinius augalus, vejas. 

Pakuotė: 2 kg, 4 kg, 5 kg, 10 kg

KALIO MUILAS „GREEN“

Kambarinių, balkoninių, daržo, sodo ir dekoratyvinių augalų priežiūra, skalbimas rankomis, įvairių paviršių valymas, agrocheminių darbinių tirpalų lipnumo didinimas – visas šias funkcijas padeda atlikti kalio muilas „Green“.  Priemonė turi silpną insektoakaricidinį poveikį.

Pakuotė: 500 ml (koncentratas ir purškiamas darbinis tirpalas).

NATŪRALI DIATOMINĖ ŽEMĖ „DIATOMIC“

Paruošta naudoti natūralios kilmės priemonė, skirta augalams kenkiančių ropojančių vabzdžių, erkių, sraigių ir šliužų mechaninei kontrolei. Priemonė sudaryta iš abrazyvinių mikrodalelių. Aštrios briaunos pažeidžia kenkėjų išorinę dangą. 

Pakuotė: 200 g