PROFI skyrius

Profesionaliems augintojams siūlome aukštos kokybės produktų, kurie padės kokybiškai augti verslui.

Galite rinktis iš didelio vienmečių ir daugiamečių gėlių daigų bei sėklų asortimento. Kiekviena bendrovė išsiskiria savo gebėjimais ir išveistomis gėlių veislėmis.

„Volmary GmbH“ – nepriklausoma, vidutinio dydžio šeimos įmonė sodininkystės sektoriuje ir pirmaujanti Europos augalų selekcijos įmonė. Aktyviai veikia tarptautiniu mastu ir turi laimėjimų šiose srityse: vegetatyvinis ir genetinis gėlių bei prieskonių jaunų augalų dauginimas, gėlių ir daržovių sėklų dauginimas bei prekyba, naujų augalų išveisimas gėlių ir daržovių srityje. Siūlomas labai platus asortimentas.

„Volmary“

„Elsner pac“ – vokiečių įmonė, kurios selekcijos skyrius dirba su įvairiais vienmečiais augalais. Stiprios ir patvarios augalų veislės yra patikimos ir gamykloje, ir pardavimo vietose, ir galiausiai ilgai džiugina galutinį klientą. Sveiki auginiai atvežami iš motininių augalų Kenijoje ir Portugalijoje. Išsiskiria pelargonijų veislių gausa.

„Elsner pac“

pexels-kaboompics-com-5530 (1).jpg

„Lazzeri“ – vieni pirmaujančių dekoratyvinių vienmečių gėlių selekcininkų ir jaunų augalų tiekėjų Italijoje. Nuo 1927 m. gėlininkystės srityje dirbančios įmonės tikslas – tiekti aukščiausios kokybės produktus: veisiant naujas vartotojų ir gamintojų pamėgtas gėlių veisles, tiekiant aukščiausios kokybės jaunus augalus profesionaliems klientams. Stiprūs įvairių rūšių pelargonijų, petunijų ir mandevilų augintojai.

„Lazzeri“

„Selecta“ – pasaulyje pirmaujanti vegetatyviškai dauginamų dekoratyvinių augalų selekcininkė ir pardavėja. Įmonės veikla apima lauko ir balkonų augalų: puansetijų, daugiamečių, vienmečių augalų ir skintų gėlių, plotus.

„Selecta“

„Kloer“bendrovė, gaminanti ir parduodanti gėlių sėklas bei jaunus augalus (daigyklose) iš sėklų ir auginių profesionaliems augintojams. Stiprioji sritis – našlaičių ir begonijų auginimas.

„KLOER“

„Koppe“ – įmonė, įkurta 1910 m., ketinant sukurti klestinčią ir aistringą augalus vertinantį verslą. Specializacija begonijų srityje buvo sąmoningas sprendimas, kad įmonė galėtų susitelkti ir geriausiai dirbti su vienos rūšies augalais bei pasiūlyti didžiausią asortimentą.

„Koppe

„Klasmann“ substratai ir auginimo terpės laikomos kokybės garantu visame pasaulyje. Kuriant naujos sudėties substratus, atidžiai įvertinami augalų poreikiai, be to, remiamasi praktinėmis žiniomis apie įvairius išorinius veiksnius. Pagrindinės gaminamų produktų sudedamosios dalys, trąšos ir kiti priedai parenkami itin kruopščiai. Kuriant naujos sudėties substratą, atliekama daugybė bandymų, kol išsiaiškinamas idealus, visus reikalavimus atitinkantis sudedamųjų dalių santykis.

„Desch Plantpak“ gamina aukštos kokybės termiškai suformuotus puodus ir indus, transportavimo padėklus, daigų padėklus. EPLA pavadinimu pridedamas įvairiapusis dekoratyvinių vazonų, pakabinamų puodų, padėklų ir priedų asortimentas.

Augalų be maistingųjų medžiagų užauginti nepavyks, todėl siūlome įvairių priemonių: ilgo veikimo trąšų iš bendrovės ICL, fertigacinių SICO trąšų iš Belgijos, įmonės ADOB siūlomų geležies chelatų ir kalcio nitrato (salietros).Norime bendradarbiauti ir padėti užauginti gražesnį derlių.Susisiekite (I-V 8-17 val.):

el. paštu d.beivydiene@seklos.lt

tel. +370 694 64 530.