AISTRINGŲ SODININKŲ KLUBO TAISYKLĖS

Tapdami AISTRINGŲ SODININKŲ KLUBO NARIAIS, Jūs pateikiate mums šiai lojalumo programai vykdyti ir administruoti reikalingus asmens duomenis: vardą, el. pašto adresą, miestą kuriame gyvenate, taip pat kitą informaciją apie pomėgius, nurodytą šioje anketoje. Anketoje pateiktus duomenis suvesime į duomenų bazę, o anketa bus sunaikinta.

Jūsų kontaktinius duomenis (el. pašto adresą) taip pat naudosime tam, kad informuoti Jus apie Jums skirtus pasiūlymus, kurie yra neatsiejama šios programos dalis. Tapdami programos nariais, Jūs sutinkate ir neprieštaraujate dėl tokio duomenų panaudojimo. Atsisakyti Jums skirtų pasiūlymų ir kartu dalyvavimo programoje galite paspaudę nuorodą naujienlaiškio apačioje arba informavę apie atsisakymą ask@seklos.lt

Jūsų pateiktus duomenis mes tvarkysime 5 metus nuo užsiregistravimo programoje.

Jūsų el. pašto adresą galime perduoti tretiesiems asmenims, teikiantiems specializuotas paslaugas, tik tam, kad išsiųsti Jums skirtus pasiūlymus. Kitais atvejais tretiesiems asmenims duomenys gali būti  teikiami tik įstatymo nustatyta tvarka (pvz., teisėsaugos institucijoms).

Norime pabrėžti, kad Jūsų pateikti duomenys yra saugūs. Mes imamės reikiamų techninių ir organizacinių priemonių tam, kad užtikrintume Jūsų pateiktų duomenų apsaugą nuo netyčinio ar neteisėto sunaikinimo arba netyčinio praradimo, pakeitimo, neįgalioto atskleidimo arba prieigos, taip pat nuo visų kitų neteisėtų apdorojimo formų.

Jūs turite teisę, susisiekę su mumis el. pašto adresu ask@seklos.lt (valstybės nustatytu būdu patvirtinus asmens tapatybę), susipažinti su aukščiau nurodytu tikslu tvarkomais asmens duomenimis, ištaisyti neišsamius, netikslus savo asmens duomenis, reikalauti apriboti duomenų tvarkymo veiksmus (išskyrus saugojimą) ar sunaikinti duomenis, kai duomenys tvarkomi nesilaikant teisės aktų reikalavimų, kai atšaukiamas sutikimas ar yra kiti teisės aktuose nurodyti pagrindai, taip pat teisę perkelti asmens duomenis.

Jei turite nusiskundimų, galite kreiptis į Valstybinę duomenų apsaugos inspekciją, tačiau visų pirma, visus klausimus sieksime išspręsti kartu su Jumis.

Jei nuspręsime pakeisti šias nuostatas, mes Jus apie tai informuosime ir pakeistas nuostatas paskelbsime www.seklos.lt ir www.zaliastotele.lt