Apie vejas

Apie vejas

Žalia veja – neatskiriama mūsų gyvenamosios aplinkos dalis. Puoselėjant savo namo, sodo ar sodybos aplinką, taip pat rūpinantis miestų žaliosiomis erdvėmis, daug dėmesio skiriama būtent vejai. norima, kad ji būtų vešli, tanki, maloni akiai ir patogi veiklai. Atsižvelgdami į šį tokį dažną pageidavimą, parengėme specialų patarimų leidinį.

Ruošiantis įrengti veją ir vėliau ją prižiūrint, kyla nemažai klausimų: nuo projektavimo, žemės paruošimo, vejinio žolių mišinio pasirinkimo iki tinkamų įrankių, tręšimo, nuolatinės priežiūros, kovos su vejų „ardytojais“ kurmiais, pelėsiais, grybais ir kitomis galimomis problemomis.

Bene svarbiausi klausimai, į kuriuos jums teks atsakyti nutarus įrengti veją, – kokia bus vejos paskirtis ir kokioje vietoje ji augs. nuo atsakymų į šiuos klausimus priklausys daug dalykų. Tad pirmiausia gerai pagalvokite, kur bus jūsų veja – saulėkaitoje ar pavėsyje, ar ji skirta tik akims džiuginti, ar ten vyks daug aktyvios veiklos? Galbūt nusprendėte įsirengti žaidimų, sporto aikštelę? Tai skirtingos vejos ir mes džiaugiamės galėdami pasiūlyti jūsų poreikius atitinkančių vejinių mišinių, įrankių, trąšų ir kitų būtinų priemonių.
Viliamės, kad visus atsakymus į kylančius klausimus ir daug naudingų patarimų rasite šiame leidinyje. Taip pat primename, kad visuomet esame pasirengę mielai jums patarti ir laukiame jūsų „Žalios stotelės“ ar „Žaliojo centro“ parduotuvėse.

Linkime jums malonių darbų įrengiant veją ir daug džiaugsmingų akimirkų gėrintis jūsų pačių rankomis nuaustu žaliuoju kilimu.


PERŽIŪRĖTI