MIKROBIOLOGINIS PREPARATAS TRICHOCONTROL - TRICHODERMA (DIDINA ATSPARUMĄ ) 0,180 KG

477016890502

MIKROBIOLOGINIS PREPARATAS TRICHOCONTROL - TRICHODERMA (DIDINA ATSPARUMĄ ) 0,180 KG Padidinti

MIKROBIOLOGINIS PREPARATAS TRICHOCONTROL - TRICHODERMA (DIDINA ATSPARUMĄ ) 0,180 KG

477016890502

Kur galiu įsigyti?

Artimiausios parduotuvės

No products
Šiuo metu šio produkto parduotuvėse nėra.

*Dėmesio! Mikrobiologiniai preparatai yra biologiškai aktyvūs. Neviršyti rekomenduojamų normų.

Paskirtis: mikrobiologinis produktas didina augalo natūralų atsparumą ligoms ir grybeliams, gerina dirvą, didina dirvožemio mikrobiologinį aktyvumą, skatina augalo ir šaknų sistemos vystymąsi. Trichoderma ir mikroorganizmai dirvoje veikia kaip pagalbininkai ir neleidžia susidaryti palankioms sąlygoms įsiveisti patogenams. Naudodami „TrichoCONTROL“, užauginsite sveikesnius augalus, gausite gausesnį derlių, be to, produktas padeda augalams lengviau peržiemoti.
Naudojimo būdas: Naudojimo būdas: nr. 1 sumaišyti miltelius iš maišelio (10g) su maišelyje esančiu vermikulitu (170g)  ir įterpti į dirvą 5 cm gylyje. Nr. 2 maišelyje esančius miltelius (10g) ištirpinti vandenyje ir išlieti ant dirvos. Produktą skiesti tiek, kad būtų galima tolygiai padengti visą reikiamą (100 m²) plotą. Geriausia naudoti ant išpurentos ir drėgnos dirvos.
Sudėtis: Trichoderma harzianum, Bacillus subtilis (vidutinis ląstelių kiekis – ne mažiau kaip 1 x 10⁸ KFV/g), vermikulitas.
Saugojimas: laikyti preparatą švarioje ir sausoje vietoje, neprieinamoje vaikams ir naminiams gyvūnams, atokiau nuo saulės spindulių. Optimali laikymo temperatūra (nuo +5 iki +30 °C).

Pagrindinis naudojimas: sausis - gruodis.