ORGANINĖS UNIVERSALIOS TRĄŠOS 3,5 kg

541344802045

Linija: DCM
ORGANINĖS UNIVERSALIOS TRĄŠOS 3,5 kg Padidinti

ORGANINĖS UNIVERSALIOS TRĄŠOS 3,5 kg

541344802045

Linija: DCM
Kur galiu įsigyti?

Artimiausios parduotuvės

No products
Šiuo metu šio produkto parduotuvėse nėra.

Paskirtis: natūralios kilmės, granuliuotos bechlorės organinės kompleksinės trąšos, skirtos  daigams, šiltnami oir lauko daržovėms,   uogienojams,  uogakrūmiams, vaiskrūmiams ir vaismedžiams, gėlėms ir žydintiems krūmams, spygliuočiams, visžaliams ir kitiems dekoratyviniams augalams   tręšti.

Poveikis: trąšose esančios organinės medžiagos turi didelę teigiamą įtaką dirvos biologinėms, fizinėms ir cheminėms ypatybėms. Jos  žymiai pageriną dirvos struktūrą, didina humuso sluoksnį, pagyvina dirvožemio mikrobiologinį aktyvumą.  Tinkamai naudojant trąšas augalai ir jų daigai,  geriau prigyja ir įsišaknija, paspartėja derliaus branda, jis padidėja, pagerėja jo maistinės ir skonio ypatybės, išsaugomi vitaminai ir kitos naudingosios maisto medžiagos.  Dėl ilgalaikio (75-100 dienų) ir švelnaus poveikio trąšos itin tinka tręšti jaunus, vazoninius, ir konteinerinius augalus. Trąšos spartina, gausina ir sodrina žydėjimą, teigiamai veikia žiedpumpurinių užuomazgų (žiedynų) formavimąsi. Augalai apsaugomos nuo lapų chlorozės ir kitų fiziologinių ligų. Jos  tampa atsparesnės neigiamiems aplinkos veiksniams, galimam mechaniniam poveikiui ir pažeidimams. Trąšos yra MINIGRAN® granulių formoje, kurių dėka išlaikomas vienodos trąšų mitybinių medžiagų proporcijos, trąšos  iki 60 % efektyviau įsisavinamos, trąšos nedulka ir turi tik silpną specifinį kvapą, puikiai tinka naudoti su trąšų dozatoriais ar barstytuvais.

Tręšimo rekomendacijos: tręšiama lokaliai. Tręšimų skaičius priklauso nuo augalų vegetacinių poreikių, tręšimo laiko ir dirvoje esančių maistinių medžiagų kiekio. Trąšas išberkite ir įterpkite į dirvą prieš sodinimą arba vegetacijos pradžioje, kitus tręšimus atlikite vegetacijos laikotarpiu (aktyvaus augimo metu; prieš žydėjimą; po žydėjimo formuojantis derliui; rudens pradžioje). Aplink krūmus ir medžius tręškite šakų vainiko pločio ruožą. Dažnai laistant arba lietinguoju periodu tręškite dažniau.

Trąšų norma:  pomidorų ir daržovių daigai,  ankštinės daržovės -  50 g/m2; prieskoniniai ir vaistiniai augalai, gėlės -  50-100 g/m2; lapinės, šakniagumbinės  šakniavaisinės, kopūstinės daržovės, rožės, hortenzijos ir kiti žydintys krūmai - 100-150 g/m2; pomidorai - 50-80 g/augalui; kitos vaisinės daržovės - 150-200 g/m2; bulvės - 100-200 g/m2; uogienojai, spygliuočiai ir dekoratyviniai augalai 100-150 g/m2; vaiskrūmiai ir vaismedžiai, vejos - 100 - 200 g/m2.  Augalai  auginami vazonuose, loveliuose, konteineriuose - 300 g/10 l neutralizuotų durpių (ruošiant auginimo substratą), 30-50 g/1 l substrato (tręšiant 3 kartus vegetacijos laikotarpiu).

Trąšų tipas: birios organinės kompleksinės trąšos  NPK  6-5-5.

Sudėtis: organinių medžiagų - 50%; suminis azotas (N) - 6% (organinis azotas Norganic - 6%); fosforo pentoksidas (P2O5) - 5% (tirpus vandenyje fosforo pentoksidas (P2O5) - 3%); kalio oksidas (K2O) - 5% (tirpus vandenyje kalio oksidas (K2O) - 5%).    

Atsargumo frazės: Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje (P102).  Saugoti nuo drėgmės ir saulės šviesos (P232+P410). Po naudojimo kruopščiai nuplauti rankas su muilu (P264). Mūvėti apsaugines pirštines, dėvėt apsauginius drabužius, naudoti akių (veido) apsaugos priemones (P280). PATEKUS Į AKIS: plauti tekančiu vandeniu kelias minutes; jeigu akių dirginimas nepraeina kreiptis į gydytoją (P305+ P337+P313). PATEKUS ANT ODOS: nuplauti vandeniu/čiurkšle (P302+P353). PRARIJUS: pasijutus blogai, skambinti į APSINUODIJIMŲ KONTROLĖS IR INFORMACIJOS BIURĄ arba kreiptis į gydytoją (P301+P312). Laikyti temperatūroje nuo +5 iki +25oC. Laikyti sausoje,  gerai vėdinamoje vietoje  (P402+P403). Esant fiziniams pokyčiams, trąšų mitybinių medžiagų ypatybės nesikeičia. Laikant trąšas sausai ir apsaugotas nuo tiesioginių saulės spindulių, naudojimo laikas neribotas.

 

Masė (neto) -  3,5 kg.