BRAŠKIŲ, UOGIENOJŲ, UOGAKRŪMIŲ IR VAISKRŪMIŲ TRĄŠOS 1,5 kg

541344802146

Linija: DCM
BRAŠKIŲ, UOGIENOJŲ, UOGAKRŪMIŲ IR VAISKRŪMIŲ TRĄŠOS  1,5 kg Padidinti

BRAŠKIŲ, UOGIENOJŲ, UOGAKRŪMIŲ IR VAISKRŪMIŲ TRĄŠOS 1,5 kg

541344802146

Linija: DCM
Kur galiu įsigyti?

Artimiausios parduotuvės

No products
Šiuo metu šio produkto parduotuvėse nėra.

Natūralios kilmės, granuliuotos bechlorės organinės kompleksinės trąšos, skirtos  braškėms, uogienojams (vynuogėms, aktidinijoms, žemuogėms, spanguolėms, bruknėms ir t.t.),  uogakrūmiams (serbentams, agrastams, avietėms, gervuogėms,  šilauogėms, sausmedžiams, aronijoms ir t.t.), vaiskrūmiams (cidonijoms, svarainiams ir t.t.) ir vaismedžiams (obelims, kriaušėms, vyšnioms, slyvoms ir t.t.) tręšti.

Poveikis: trąšose esančios organinės medžiagos turi didelę teigiamą įtaką dirvos biologinėms, fizinėms ir cheminėms ypatybėms. Jos  žymiai pageriną dirvos struktūrą, didina humuso sluoksnį, pagyvina dirvožemio mikrobiologinį aktyvumą.  Tinkamai naudojant trąšas braškių, vynuogių ir kitų uogienojų daigai, uogakrūmių,  vaiskrūmių ir vaismedžių sodinukai geriau prigyja ir įsišaknija, paspartėja uogų ir vaisių branda, padidėja derlius, pagerėja jo maistinės ir skonio ypatybės, išsaugomi vitaminai ir kitos naudingosios maisto medžiagos. Padidintas kalio trąšų kiekis užtikrina efektyvų trąšų naudojimą skurdžiose ir smėlėtose dirvose.  Dėl ilgalaikio (75-100 dienų) ir švelnaus poveikio trąšos itin tinka tręšti jaunus, vazoninius, ir konteinerinius augalus. Trąšos spartina, gausina ir sodrina žydėjimą, teigiamai veikia žiedpumpurinių užuomazgų (žiedynų) formavimąsi. Augalai apsaugomos nuo lapų chlorozės ir kitų fiziologinių ligų. Jos  tampa atsparesnės neigiamiems aplinkos veiksniams, galimam mechaniniam poveikiui ir pažeidimams. Trąšos yra MINIGRAN® granulių formoje, kurių dėka išlaikomas vienodos trąšų mitybinių medžiagų proporcijos, trąšos  iki 60 % efektyviau įsisavinamos, trąšos nedulka ir turi tik silpną specifinį kvapą, puikiai tinka naudoti su trąšų dozatoriais ar barstytuvais.

Tręšimo rekomendacijos: tręšiama lokaliai. Tręšimų skaičius priklauso nuo augalų vegetacinių poreikių, tręšimo laiko ir dirvoje esančių maistinių medžiagų kiekio. Trąšas išberkite ir įterpkite į dirvą prieš sodinimą arba vegetacijos pradžioje, kitus tręšimus atlikite vegetacijos laikotarpiu (aktyvaus augimo metu; prieš žydėjimą; po žydėjimo formuojantis derliui,  rudens pradžioje). Aplink krūmus ir medžius tręškite šakų vainiko pločio ruožą. Dažnai laistant arba lietinguoju periodu tręškite dažniau.

Trąšų norma: braškės, uogienojai ir uogakrūmiai - 100-150 g/m2; vaiskrūmiai ir vaismedžiai - 100 - 200 g/m2.  Braškės, uogienojai, uogakrūmiai, vaiskrūmiai, jauni vaismedžiai  auginami vazonuose, loveliuose, konteineriuose - 300 g/10 l neutralizuotų durpių (ruošiant auginimo substratą), 30-50 g/1 l substrato (tręšiant 3 kartus vegetacijos laikotarpiu).

Pakuotė: 1,5 kg