POMIDORŲ IR DARŽOVIŲ TRĄŠOS 750 g

541344802362

Linija: DCM
POMIDORŲ IR DARŽOVIŲ TRĄŠOS 750 g Padidinti

POMIDORŲ IR DARŽOVIŲ TRĄŠOS 750 g

541344802362

Linija: DCM
Kur galiu įsigyti?

Artimiausios parduotuvės

No products
Šiuo metu šio produkto parduotuvėse nėra.

Natūralios kilmės, granuliuotos bechlorės organinės kompleksinės trąšos su magniu, skirtos  pomidorų ir daržovių daigams, pomidorams ir kitoms vaisinėms daržovėms, lauko daržovėms, bulvėms, prieskoniniams ir vaistiniams augalams tręšti.

Poveikis: trąšose esančios organinės medžiagos turi didelę teigiamą įtaką dirvos biologinėms, fizinėms ir cheminėms ypatybėms. Jos žymiai pageriną dirvos struktūrą, didina humuso sluoksnį, pagyvina dirvožemio mikrobiologinį aktyvumą.  Tinkamai naudojant trąšas pomidorų ir daržovių daigai, daržovių svogūnėliai, šakniagumbiai ir šakniavaisiai geriau prigyja ir įsišaknija, paspartėja pomidorų ir daržovių  branda, padidėja derlius, pagerėja jo maistinės ir skonio ypatybės, išsaugomi vitaminai ir kitos naudingosios maisto medžiagos. Padidintas kalio trąšų kiekis ir specialus magnio trąšų priedas užtikrina efektyvų trąšų naudojimą skurdžiose ir smėlėtose dirvose, teigiama įtakoja fotosintezę.  Dėl ilgalaikio (75-100 dienų) ir švelnaus poveikio trąšos itin tinka tręšti jaunus, vazoninius, ir konteinerinius augalus, jų daigus. Trąšos spartina, gausina ir sodrina žydėjimą, teigiamai veikia žiedpumpurinių užuomazgų (žiedynų) formavimąsi. Daržovės apsaugomos nuo lapų chlorozės ir kitų fiziologinių ligų. Jos  tampa atsparesnės neigiamiems aplinkos veiksniams, galimam mechaniniam poveikiui ir pažeidimams. Trąšos yra MINIGRAN® granulių formoje, kurių dėka išlaikomas vienodos trąšų mitybinių medžiagų proporcijos, trąšos  iki 60 % efektyviau įsisavinamos, trąšos nedulka ir turi tik silpną specifinį kvapą, puikiai tinka naudoti su trąšų dozatoriais ar barstytuvais.

Tręšimo rekomendacijos: tręšiama lokaliai. Tręšimų skaičius priklauso nuo daržovių vegetacinių poreikių, tręšimo laiko ir dirvoje esančių maistinių medžiagų kiekio. Trąšas išberkite ir įterpkite į dirvą prieš sodinimą arba vegetacijos pradžioje, kitus tręšimus atlikite vegetacijos laikotarpiu (aktyvaus augimo metu; prieš žydėjimą; po žydėjimo formuojantis derliui). Dažnai laistant arba lietinguoju periodu tręškite dažniau.

Trąšų norma: pomidorų ir daržovių daigai,  ankštinės daržovės -  50 g/m2; prieskoniniai ir vaistinių augalai 50-100 g/m2; lapinės, šakniagumbinės  šakniavaisinės, kopūstinės daržovės - 100-150 g/m2; pomidorai - 50-80 g/augalui; kitos vaisinės daržovės - 150-200 g/m2; bulvės - 100-200 g/m2.  Pomidorai, daržovės, prieskoniniai ir vaistiniai augalai auginami vazonuose, loveliuose, konteineriuose - 500 g/10 l neutralizuotų durpių (ruošiant auginimo substratą), 30-50 g/1 l substrato (tręšiant 3 kartus vegetacijos laikotarpiu).

Pakuotė: 750 g