POMIDORŲ IR DARŽOVIŲ TRĄŠOS 800 ml

541344805039

Linija: DCM
POMIDORŲ IR DARŽOVIŲ TRĄŠOS 800 ml Padidinti

POMIDORŲ IR DARŽOVIŲ TRĄŠOS 800 ml

541344805039

Linija: DCM
Kur galiu įsigyti?

Artimiausios parduotuvės

No products
Šiuo metu šio produkto parduotuvėse nėra.

Skystos bechlorės organinės kompleksinės trąšos, skirtos  pomidorų ir daržovių daigams, pomidorams ir kitoms vaisinėms daržovėms, lauko daržovėms, bulvėms, prieskoniniams ir vaistiniams augalams tręšti.

Poveikis: trąšose esančios organinės medžiagos turi didelę teigiamą įtaką grunto ar dirvos biologinėms, fizinėms ir cheminėms ypatybėms. Jos žymiai pageriną dirvos struktūrą, didina humuso sluoksnį, pagyvina dirvožemio mikrobiologinį aktyvumą.  Tinkamai naudojant trąšas pomidorų ir daržovių daigai, daržovių svogūnėliai, šakniagumbiai ir šakniavaisiai geriau prigyja ir įsišaknija, paspartėja pomidorų ir daržovių  branda, padidėja derlius, pagerėja jo maistinės ir skonio ypatybės, išsaugomi vitaminai ir kitos naudingosios maisto medžiagos. Trąšos spartina, gausina ir sodrina žydėjimą, teigiamai veikia žiedpumpurinių užuomazgų (žiedynų) formavimąsi. Daržovės apsaugomos nuo lapų chlorozės ir kitų fiziologinių ligų. Jos  tampa atsparesnės neigiamiems aplinkos veiksniams, galimam mechaniniam poveikiui ir pažeidimams.  

Tręšimo rekomendacijos: prieš naudojimą suplakti. Tręšti kas 7-14 dienų.

Trąšų norma: pomidorų ir daržovių daigai,  lapinės ir ankštinės daržovės, prieskoniniai ir vaistiniai augalai -  5-10 ml/l;  pomidorai, kitos vaisinės, šakniagumbinės,  šakniavaisinės, kopūstinės daržovės, bulvės - 10-15 ml/l.

Pakuotė: 800 ml